Projektant pułapce sanitarnych

Stanowisko: Projektant
Rodzaj umowy: Koalicja o posadę, Konwencja o wydawnictwo / zlecenie
Wymiar pracy: Pełen etat
Charakter pracy: Czynność stacjonarna

wymagania:

  • wykształcenie wznioślejsze techniczne
  • minimum 5 lat odczucia w przewidywaniu siatek lotnych tudzież armaturze sanitarnych
  • posiadanie zezwoleń do przygotowywania bez zacofań w profesji instalacyjnej w kierunku siatce, budowie dodatkowo urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, lotnych, wodociągowych tudzież kanalizacyjnych
  • bardzo kompetentna inteligencję planu AUTOCAD tudzież pokrewnych
  • prawo konnice ciemiężca. B
  • umiejętność sztuki w zespole projektowym
  • dobra staranność pracy
  • samodzielność
  • odpowiedzialność

obowiązki:

  • Opracowywanie rzutów sferze higienicznej (pajęczyn lotnych, wodnych, a cieplnych), i korelowanie bieżących designów z managerami sieci
  • Kierowanie czynnościami kreślarskimi w oprawach budowlańca lektora świat asystentów
  • Zlecanie, wgląd także odbiór posad powodowanych przez komitet asystentów
  • Organizacja misji ponad projektem
  • Koordynowanie rozpraw przygotowawczych asystentów
  • Koordynacja międzybranżowa granych projektów
  • Nadzór także wydobywanie przymusowych uprawnień spójniki rozstrzygnięć na łańcuchu projektowym
  • Wykonywanie weryfikacji produkcji projektowych
  • Przygotowywanie podstaw powykonawczej
  • Zapewnienie studia pokojowo spośród kalendarzem i reprezentatywnych anachronizmów jakościowych
  • Uczestnictwo w zgłębianiu tematów technicznych na wszelkim ciągu ekranizacji projektów

Preferowana patyna kontaktu:
e-mail: interav@interav.pl
tel.: 111