Pracownik ds. ofertowania i wyprodukowania produkcji

Stanowisko: Specjalista
Rodzaj umowy: Ugoda o produkcję, Koalicja o wypracowanie / zlecenie
Wymiar pracy: Wszystek etat
Charakter pracy: Fatyga stacjonarna

wymagania:

  • wykształcenie chwalebniejsze politechniczne instalacyjne,
  • minimum 3 frunie przebycia na homologicznym stanowisku,
  • przygotowywanie szacunków w kresie kreacji sanitarnych,
  • przygotowywanie zapytań ofertowych, logika ofert,
  • umiejętność przeszukiwania podstaw technicznej,
  • znajomość rozkładu Norma,
  • obsługa zamiaru AutoCAD,
  • znajomość dziedziny sanitarnej,
  • umiejętność męczarni w zespole,
  • prawo wędrówki siepacz. B,
  • zdolności analityczne, drobiazgowość, dyspozycyjność, zaangażowanie.

obowiązki:

  • przygotowywanie wycen natomiast palet przetargowych,
  • przygotowywanie obrachunków w zasięgu profesji sanitarnych,
  • analiza specyfikacji przetargowej też podstawy technicznej,
  • przygotowanie produkcji.

Preferowana strategia kontaktu:
e-mail: interav@interav.pl
tel.: 111