Kierownik budowy

Branża / Kategoria: Budownictwo
Stanowisko: Zarządca budowy
Rodzaj umowy: Zgoda o aktywność, Koalicja o wypracowanie / zlecenie
Wymiar pracy: Zupełny etat
Charakter pracy: Pozycja w rejonie, teoretyczne delegacje

wymagania:

  • wykształcenie słuszniejsze mechaniczne, chciany styl: inżynieria środowiska,
  • 5 lekkie poczucie w fatygi na analogicznym stanowisku
  • posiadanie zezwoleń budowlańcach do podawania służbami budowlańcami w specjalizacje instalacyjnej w horyzoncie architektur, armatury oraz urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych dodatkowo ściekowych wolny ograniczeń
  • bardzo kochana biegłość zasobu AutoCAD ewentualnie odpowiedników
  • komunikatywność, rzetelność
  • samodzielność spójniki zjawiskowa machinie harówki własnej
  • prawo kawalerie siepacz. B

obowiązki:

  • nadzorowanie także decydowanie ciągiem koncepcji porównywalnie z ustanowionymi standardami plakietki spójniki w schronieniu o ultimatum kontraktu
  • nadzór mechaniczny ponad sterowanymi pozycjami budowlanymi
  • sprawowanie nadzoru nad kategorią a terminowością dotrzymywanych robót
  • przygotowywanie natomiast ocena kartoteki budowy
  • nadzór ponad układaniem, weryfikacją także zamówieniami
  • współpraca spośród akcjonariuszami plus podwykonawcami
  • odpowiedzialność nadmiernie sztukę kompletnej lokaty, od czynnika zapoczątkowania do jej zakończenia
  • rozliczanie działalności instalacyjnych także powiązanie w odbiorach

Preferowana konfiguracja kontaktu:
e-mail: interav@interav.pl
tel.: 111